Росію визнали головним джерелом дезінформації в Європі

Європарламент прийняв резолюцію, яка визнає Росію головним джерелом дезінформації в Європі, поряд з Китаєм, Іраном і Північною Кореєю. Про це повідомляє DT.ua. Об этом сообщает chasipodii.in.ua со ссылкой на СМИ.  • 470х200
WordPress Slideshow

Документ підтримали 489 депутатів, проти проголосували 148, 30 — утрималися. Рішення опубліковано на офіційному сайті ЄП.

“Члени Європарламенту прийняттям резолюції хочуть підвищити обізнаність про російських кампанії з дезінформації, оскільки вони є основним джерелом дезінформації в Європі”, – йдеться в повідомленні.

Європарламент засудив агресивні дії Росії, Китаю, Ірану та Північної Кореї, «які прагнуть підірвати основи і принципи європейських демократій, а також суверенітет усіх країн Східного партнерства».

Євродепутати також закликали розглянути розробку правової бази як на рівні ЄС, так і на міжнародному, для подолання гібридних загроз.

Вирішенням проблеми російської пропаганди депутати бачать розширення оперативної групи зі стратегічних комунікацій, створеної в 2015 році, в повноцінну структуру в рамках Європейської служби зовнішніх дій.


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2019/03/14/rosiyu-vyznaly-golovnym-dzherelom-dezinformatsiyi-v-yevropi”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя